Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, orientalisk, 1800-tal, lackat skulpterat trä, monterad på trä platta, höjd ca 28 cm

Slitage, lack med skador, hand med skada

350583

2015-12-19