Oidentifierad konstnär Holland 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Motiv från fransk-preussiske krig, olja på pannå, etikett a tergo "-flamsk/Holland...-sign: Bv.Van Imschool. -Parti fra den fransk-preussiske krig-, 23x31,5 cm

Krackelerad

350584

2015-12-19