Oidentifierad konstnär Holland 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Motiv från fransk-preussiske krig, olja på pannå, etikett a tergo "-flamsk/Holland...-sign: Bv.Van Imschool. -Parti fra den fransk-preussiske krig-, 23x31,5 cm
Krackelerad
350584
2015-12-19