Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
BREVHÅLLARE, Japan, 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor i gult, ca 40x30 cm
Slitage, baksidans upphängningsanordning med smärre skador
350595
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här