Ferdinand Schmutzer etsning

Ferdinand Schmutzer etsning
Ferdinand Schmutzer etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERDINAND SCHMUTZER (1870-1928): Män vid hamnkanten, signerad F Schmutzer, etsning, 10,5x8,5 cm

350596

2015-12-23