Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Troligen motiv från Amsterdam, signerad Lemeby?, olja på duk, 53x83 cm

350598

2015-12-23