Avdelningsskärm

Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 3-delad, gustaviansk stil, broderad dekor, förgylld pastellage dekor,1900-tal, höjd 143, total längd ca 157 cm (49,59,49)

Smärre skador

350611

2015-12-22