Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, Danmark, fanér i teak, på hjul, stämplad "Made in Denmark", höjd ca 67, 88x48 cm

Smärre slitage

350643

2015-12-23