Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BJÖRN TRÄGÅRDH, fåtölj, Svenskt Tenn, 1930/40-tal, sannolikt modell 305, kubfötter i massiv alm, sitthöjd 35 cm
Zustandsbeschreibung
Senare klädsel, slitage, klädsel med skador
350657
2015-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner