Fåtölj Björn Trägårdh

Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh
Fåtölj Björn Trägårdh

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BJÖRN TRÄGÅRDH, fåtölj, Svenskt Tenn, 1930/40-tal, sannolikt modell 305, kubfötter i massiv alm, sitthöjd 35 cm

Zustandsbeschreibung

Senare klädsel, slitage, klädsel med skador

350657

2015-12-23