Figuriner Berlin

Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin
Figuriner Berlin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERLIN, figuriner, 3 st, porslin, 1900-talets början, vardera höjd ca 20 cm

Lagningar, skador: En figurin med mindre skada på ett finger, fot med skada (del medföljer), en figurin med skadat o delvis lagat finger, en figurin med get vars horn o öron är skadade o delvis lagade

350667

2015-12-23