Figuriner Berlin
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERLIN, figuriner, 3 st, porslin, 1900-talets början, vardera höjd ca 20 cm
Lagningar, skador: En figurin med mindre skada på ett finger, fot med skada (del medföljer), en figurin med skadat o delvis lagat finger, en figurin med get vars horn o öron är skadade o delvis lagade
350667
2015-12-23