Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, inrett med hyllplan, höjd 255, 123 x 47 cm

Fanérskador, torrsprickor, renoverat och kompletterat, nycklar saknas

350689

2015-12-27