Lackarbeten Kina

Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASK, SKRIN, lackarbete, Kina, 1800/1900-tal, figurscener med blommor, askens diameter 7,5 cm, skrinets längd 21 cm
Proveniens: Lennart Hyland

Skador

350690

2015-12-23