Hörnskåp Carl Malmsten "Capella"

Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten
Hörnskåp Carl Malmsten

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, hörnskåp, "Capella", ek, höjd 180, bredd 101, djup 55 cm, nycklar finns
Proveniens: Lennart Hyland

Bruksslitage

350691

2015-12-23