Hörnskåp gråmålat

Hörnskåp gråmålat
Hörnskåp gråmålat
Hörnskåp gråmålat
Hörnskåp gråmålat
Hörnskåp gråmålat
Hörnskåp gråmålat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, kannelerad front, gråmålat, höjd 206, 105 x 64, nyckel finns
Proveniens: Lennart Hyland

Renoverat och kompletterat

350692

2015-12-23