Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, kannelerad front, gråmålat, höjd 206, 105 x 64, nyckel finns
Proveniens: Lennart Hyland
Renoverat och kompletterat
350692
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här