Romolo Tessari akvarell

Romolo Tessari akvarell
Romolo Tessari akvarell
Romolo Tessari akvarell
Romolo Tessari akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROMOLO TESSARI (1868-1947): Kvinna på kajen i Venedig, signerad Romolo Tessari, akvarell, ca 58x40 cm

350695

2015-12-23