Per Månsson
2015-12-23
350699
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PER MÅNSSON (1892-1976): Sydländsk kväll med lägereld, signerad, olja på duk, 49x41 cm