Carl Harry Stålhane

Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, stengods, brun harpälsglasyr, signerad, höjd ca 37 cm

Smärre mynningsnagg

350715

2015-12-23