Dieter Kunz

Dieter Kunz
Dieter Kunz
Dieter Kunz
Dieter Kunz
Dieter Kunz
Dieter Kunz

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DIETER KUNZ (Österrike/Sverige, samtida), "A mans dream", signerad Dieter Kunz, olja på duk, 70x120 cm

350717

2015-12-23