Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "När man drar åsnan i örat kommer det ute en cigarett där bak", signerad Lasse Åberg, 11/100, litografi, 36x50 cm

Gulnader

350718

2015-12-23