Frances E Jamieson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCES E. JAMIESON (1895-1950), bergslandskap med vattendrag, signerad, olja på duk, 48 x 72 cm

Duklagningar, ytskador och hål

350725

2015-12-23