Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -97, blandteknik, 38X29 cm

Fästmärken runt kanterna

350732

2015-12-23