Nattier hans efterföljare två damporträtt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN-MARC NATTIER hans efterföljare (1900-tal): (2) Damporträtt, olja på duk fäst på pannå, 20x16 cm vardera

Uppfordrade, smärre färgbortfall

350739

2015-12-23