Anders Kallenberg oljemålning

Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS KALLENBERG (1834-1902): Morkullajakt, monogramsignerad och daterad 75, olja på duk, ca 31 x 46 cm

Krackeleringar

350749

2015-12-23