Birger Ljungqvist oljemålning

Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinna i trädgård, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1947, olja på duk, ca 45 x 52 cm

350751

2015-12-23