Bord 1800-tal
2015-12-23
350758
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD med låda i sargen, 1800-tal, vitmålat, höjd ca 67,120x59 cm
Slitage, senare bemålning, skador