Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med låda i sargen, 1800-tal, vitmålat, höjd ca 67,120x59 cm
Slitage, senare bemålning, skador
350758
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här