Skåp med steninläggningar

Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar
Skåp med steninläggningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack, dekor av delvis slipade stenar, figurscener, höjd 95 , 64x32 cm

Bruksslitage, senare hyllplan, lås saknas

350797

2015-12-23