Huggare

Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HUGGARE, svensk, m/1748, P-stämplad klinga, svart läderbalja med två mässingsbeslag märkt O(Ö)KV, längd 79 cm
Proveniens: Tullverket

350807

2016-01-21