Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
HUGGARE, svensk, m/1748, P-stämplad klinga, svart läderbalja med två mässingsbeslag märkt O(Ö)KV, längd 79 cm
Proveniens: Tullverket
350807
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här