Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Vy mot söder (Stockholm), signerad och daterad Bruno Karlsson -69, olja på duk, 43x66 cm

350810

2015-12-23