Serveringsvagn
2015-12-23
350831
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGVAGN, 1900-tal, på hjul, höjd ca 79, 64x43 utfällt ca 79 cm
Slitage, ytskador