Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGVAGN, 1900-tal, på hjul, höjd ca 79, 64x43 utfällt ca 79 cm

Slitage, ytskador

350831

2015-12-23