Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGVAGN, 1900-tal, på hjul, höjd ca 79, 64x43 utfällt ca 79 cm
Slitage, ytskador
350831
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här