Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1940-50-tal, fanérad i bl.a. masurbjörk, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

350836

2015-12-23