Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): Fiskebyn, signerad och daterad Laila Prytz, 1965, akryl på pannå, 92x121cm
Smärre färgbortfall i övre hörn
350847
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här