Brasutensilier

Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSTÄLL, 3 dlr, GNISTSKYDD, KOLHÄMTARE, 2 st brasutensilier, 19/2000-tal, förkromade handtag, brasställets höjd ca 57, gnistskyddets längd ca 72 cm

Slitage

350855

2015-12-23