Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASSTÄLL, 3 dlr, GNISTSKYDD, KOLHÄMTARE, 2 st brasutensilier, 19/2000-tal, förkromade handtag, brasställets höjd ca 57, gnistskyddets längd ca 72 cm
Slitage
350855
2015-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här