Spegel
2015-12-24
350867
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk stil med ej tillhörande krön i rokokostil, 1800/1900-tal, förgylld, pastellage, palmett- och pärlstavsdekor, 94x53 cm
Pastellage med skador