Svensk uniform

Svensk uniform
Svensk uniform
Svensk uniform
Svensk uniform
Svensk uniform
Svensk uniform

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNIFORM, svensk, m/1895 för Smålands husarer, dolma och ridbyxor, mössa

Skador och lagningar

350868

2015-12-24