Soffor Dux

Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DUX, soffor, 2 st, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, lösa plymåer, sitthöjd ca 38, längd ca 130 resp 195 cm

Bruksslitage, en fotskena lös

350873

2015-12-24