Matgrupp Ekström
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, teak, stoppade sitsar klädda i svart konstskinn, stolarna med stämpelmärkning undertill "Kontiki" Yngve Ekström Bra Bohag, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd ca 73, 130x85, stolarnas sitthöjd 44, 2 utdragsskivor vardera bredd 55 cm
Smärre ytskador
350880
2015-12-24