Matgrupp Ekström

Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström
Matgrupp Ekström

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, teak, stoppade sitsar klädda i svart konstskinn, stolarna med stämpelmärkning undertill "Kontiki" Yngve Ekström Bra Bohag, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd ca 73, 130x85, stolarnas sitthöjd 44, 2 utdragsskivor vardera bredd 55 cm

Smärre ytskador

350880

2015-12-24