Årsskedar Georg Jensen

Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen
Årsskedar Georg Jensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORG JENSEN, årsskedar, 2 st., förgyllt sterlingsilver, stämplade Georg Jensen, 1973 och 1974, längd 15 cm, vikt ca 87 g, originalask och filtpåse

350882

2015-12-24