Pokal Målerås
Vollendet
2015-12-24
350913
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MÅLERÅS, pokal, 1920-tal, graverad dekor av Eva i Edens lustgård, signerad Målerås FK 27, höjd ca 30,5 cm