Leif Knudsen oljemålning

Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEIF KNUDSEN (1928-1975): "Olympiad", signerad och daterad Leif Knudsen -66, olja på duk, ca 38 x 65 cm

350920

2015-12-24