Stolar senempire
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, Norge, 1800-talets mitt, senempire, valnöt, stoppade sitsar med svart klädsel, etikettmärkta Geenmoes Stolmager i Trondheim 1852, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel med flöckar, ytskador, en rygg lös
350948
2015-12-24