Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Norge, 1800-talets mitt, senempire, valnöt, stoppade sitsar med svart klädsel, etikettmärkta Geenmoes Stolmager i Trondheim 1852, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel med flöckar, ytskador, en rygg lös

350948

2015-12-24