Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, svängd arm, höj- och sänkbar, veckad skärm

Kraftigt slitage, speciellt på överdel av foten, skärm med skador

350950

2015-12-24