Matbord Thonet

Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet
Matbord Thonet

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, matbord, 1900-talets andra hälft, svartlackerat, etikettmärkt Thonet, höjd ca 75, 110x125, 2 iläggsskivor vardera bredd 60 cm medföljer

Ytskador

350952

2015-12-24