Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1800-talets första hälft, betsad furu, inredd med läddika, höjd 34, 79 x 62 cm

Lås och nyckel saknare, senare invändig bemålning

350967

2015-12-24