Valeri Adami Girl scout färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALERIO ADAMI (Italien, född 1935): "La visita", färgserigrafi signerad Adami, 98/140, ca 142 x 63 cm

Glas saknas

350968

2015-12-24