Soffbord 1930-tal

Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / LAMPBORD, art deco, 1930-tal, Mjölby, fanerat, underrede i betsad björk, rund skiva, stämpelmärkt "Mjölby", höjd ca 54, diameter ca 70 cm

Slitage, märken

350970

2015-12-24