Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JACOBUS LEONARDUS VAN DER MEIDE (1910-1987): Kustbild med kor, signerad J.L. v.d. Meide, olja på duk, ca 70 x 120 cm
Tryckskador, fläckar
350976
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här