Jacobus Leonardus van der Meide oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACOBUS LEONARDUS VAN DER MEIDE (1910-1987): Kustbild med kor, signerad J.L. v.d. Meide, olja på duk, ca 70 x 120 cm

Tryckskador, fläckar

350976

2015-12-24