Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpunderdel, jugend, björkfanér, enligt uppgift Gunnar Dalén NK verkstäder, 3 hyllplan, höjd 195, 123 x 35 cm, nyckel finns
Bruksslitage och ytskador
350980
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här