Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IVAR KAMKE (1882-1936): Motiv från Väddö, signerad och daterad 1901, olja på duk, ca 46 x 38 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
350997
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här